آمار بازديد


درباره ما

شرکت کاسپین بویلر در سال 1370 با هدف اثر بخشی در حوزه تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع فعالیت خود را اغاز نموده و در ابتدای مسیر ، تولد محصولات خود را با دیگ های اب گرم شروع نموده و تا کنون پس از دو دهه فعالیت، در زمینه محصولاتی نظیر دیگ بخار، روغن داغ ، مخازن تحت فشار ، سیستم های فیلتراسیون و مبدل های حرارتی ادامه فعالیت می دهد.

انجام پروژه های متعدد داخلی و خارجی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در کنار رقابت با شرکت های معتبر داخلی مرهون تلاش شبانه روزی ، استفاده از تیم کارشناسی مجرب و دارای تحصیلات اکادمیک معتبر در حوزه های مختلف اجرایی ، کنترل کیفی و نیز تحقیق و توسعه و حمایت مدیران خلاق و صاحب نظر می باشد.

نگاه مدیران شرکت در حوزه تحقیق و توسعه ، به اجرایی نمودن دستاوردهای تیم کارشناسی این واحد می باشد که در نهایت افزایش راندمان محصولات در رقابت با برند های معتبر خارجی و شرکت موثر در مناقصات بین المللی را به همراه خواهد داشت.

طراحی و ساخت بویلر ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب،مطابق با استانداردهای BS  انگلستان ، DIN  آلمان و استانداردهای ملی ایران به شماره های  ISIRI 4231 و ISIRI 7911   و انجام تست های منظم و مکرر توسط واحد کنترل کیفیت مجرب و بازرسان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، موید کیفیت بالای محصولات این شرکت و رضایت مندی مشتریان می باشد.

مشاهده رزومه شرکت

محصولات تولیدی: 

دیگ های بخار فایر تیوپ سه پاس

دیگ های بخار فایر تیوپ شعله برگشتی

دیگ های آبگرم و آبداغ سه پاس

دیگ های آبگرم شعله برگشتی

بویلر های روغن داغ

مخازن تحت فشار

دی اریتور

سختی گیر

فیلتر شنی و فیلتر کربن

سوپر هیتر

و ...

استانداردها
 
جدید ترین خبرها
  • سایت جدید شرکت راه اندازی گردید (ادامه...)
 
جدید ترین محصولات